(imunologie, alergologie)

Brno Studentská

(biochemie, imunochemie)

(biochemie, hematologie)

(mikrobiologie, molekulárni diagnostika, TBC, mykologie, parazitologie)

Brno Viniční

(biochemie, hematologie, mikrobiologie)

Jihlava

Slavičín

(imunologie, alergologie, mikrobiologie, parazitologie)

Uherské Hradiště

Vizovice

Kariéra

1. Přijmeme do pracovního poměru VEDOUCÍHO SKLADU

Náplň práce:

  • řízení skladu a distribuce (objednávání a naskladnění od dodavatelů, zadání do systému, optimalizace zásob)
  • zajišťování distribuce materiálu/zboží na externí pracoviště
  • komunikace s vedoucími laboratoří, dispečerem dopravy a expedientem skladu
  • Požadavky:

  • zkušenost s koordinací skladu, nákupem a distribucí v oblasti zdravotnického a laboratorního segmentu
  • samostatnost, preciznost, organizační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • řidický průkaz sk. B
  • Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení, bonusovou složku navíc v návaznosti na ekonomické efektivitě vedení skladu
  • stravenky, týden dovolené navíc
  • V případě Vašeho zájmu zašlete žádost a CV na mail: stavenikova@ifcor.cz